Advertisement

fida e sotme mund ta çonte në një keqkuptim të madh këngëtarin e famshëm Devis Xherahu me bashkëshorten e tij. Sfida ishte të merrte në telefon bashkëshorten në telefon dhe t’i kërkonte divorcin. Devisi e merr bashkëshorten në telefon dhe i kërkon divorcin duke folur me seriozitetin më të madh. Ai u shpreh se e njihte mirë gruan e jetës dhe se ajo do e kuptonte që po bënte shaka.

Loja në telefon vazhdoi deri në momentin kur ndërhynë lojtarët e tjerë në studio e cila e ktheu totalisht situatën në shaka. VIDEON I ftuar së fundmi në ‘Glamour Zone’ përballë moderatores Ester Bylyku, Devis Xherahu ka folur edhe për takimin me 2 ish-kryeministrat, Sali Berisha dhe Fatos Nano.

I pyetur nga Ester se çfarë nuk i pëlqen tek Sali Berisha, Devis Xherahu u përgjigj:  “Mua s’më pëlqeu që ishte më i thjeshtë se duhet. Kemi rastisur edhe në një emision, i takonte dhe i përqafonte njerëzit, njeri i tillë është. Eshtë shumë i thjeshtë.” (SHIKO VIDEON)

Po Fatos Nano? Devisi shton: “Nuk ke çfarë të mos i pëlqesh Fatosit. është një person që edhe whiskey-n e shijon. Është nga ata njerëz që nuk ke çfarë t`i thuash.”

Advertisement

By admin