E pyesin për lidhjen me Arditin. Beniada e ofendon keq, ndoshta padashje.

Advertisement Arditi dhe Beniada ishin shumë të afërt me njëri-tjetrin në shtëpinë e “Big Brother VIP”. Madje pas daljes, këngëtari u shpreh se do e priste jashtë modelen për të vazhduar njohjen. Ndërkohë, Beniada ishte sot e ftuar në “E diell” ku u pyet: Arditi ka thënë që kur të dalë Beniada, do ta thotë … Continue reading E pyesin për lidhjen me Arditin. Beniada e ofendon keq, ndoshta padashje.