Advertisement

Bjordi Mezini është aksidentuar mbrëmjen e së martës. Burime nga policia për Neës 31 konfirmojnë se regjisori ishte në gjendje të dehur dhe nuk kishte patentë.

Bjordi është arrestuar. Aktualisht është në gjendje të mirë dhe fatmirësisht nga aksidenti ka pasur vetëm lëndime të lehta.

Advertisement

By admin