Advertisement

Donaldi e ka nisur me vrull spektakltin e Big Brother Vip. Veshaj ka plasur menjehere me debate me Einxhel. Kjo e fundit i thote se e ka ndjekur serish per 4 muaj pa leke, ndersa Donaldi ka patur perplasje tjeter me te.

“Ti pse e hape ne kete moment Einxhel? Me sugjeruan emrin tend dhe te mora. Ti Ilir vjen ne prime dhe ndryshon mendimin totalisht. Je fallco komplet. “Ti vjen ketu dhe me permend gruane dhe e fut gruan per loje. Une refuzoj te flas me ty dhe ti ben vetem gerr-gerr.

“Ti ndrysh me thua mua, ndrysh thua ti. Je fallso dhe komplet i pafytyre”, – tha ai ne lidhje me Donaldin.

Einxhel e nis serish perplasjen me Donaldin duke qare me njeri-tjetrin: “Ku gabovaaa?!! Qe tregova nje histori te madhe te jetes sime dhe ti me ke demtuar. “Sepse ti je fallso. Ti nuk je burre! Ti je burracak! Ti je mashtrues! Une jam ketu per te mbrojtur kauzen e femrave”, – tha ajo ne lidhje me Donaldin.

Advertisement

By admin