Advertisement

Këngëtarja e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj, ka postuar një ditë më parë disa foto e video nga koncerti i saj më i fundit.  Në një video të postuar në “Instagram”, ajo shfaqet duke performuar së bashku me këngëtarin, Ardian Bujupi, me të cilin ka disa bashkëpunime muzikore të suksesshme.

Në videon në fjalë, Myrtezaj mban veshur një body të zi, të ngushtë pas trupit, i cili ishte shumë i hapur në pjesën e kurrizit. Këngëtarja seksi i kishte kapur flokët bisht për të treguar shpinën dhe kishte bërë make up profesional. Ndonëse disa ndjekës e komplimentuan për look-un që kishte zgjedhur, disa të tjerë e kritikuan.

“Nuk i ka hije një nëne kështu”, i shkroi një ndjekëse, ndërsa një tjetër shtoi: “Kujdes se e pamë dhe b*thën. Kujdes se mos thyheni në mes, apo çfarë të thyheni ju, ku keni brinjë ju? Ju dhe brinjët i hiqni. Pash Zotin sa mundoheni, por pse gjithë ky mundim?”, i shkruajnë ndjekësit.

Advertisement

By admin