Advertisement

Valbona Selimllari eshte një prej femrave më të bukura shqiptare, por edhe një ndër personazhet VIP më të komentuar në media.nmVitet kalojnë dhe teksa e shohim në vazhdimësi në ekranet shqiptare, nuk mund të mos mendojmë se koha ka ngecur në vend për Valbona Selimllarin, ikonën e bukurisë shqiptare.

Mirëpo me siguri pakkush e di moshën e vërteë të Selimllarit, ish-Miss Albania ‘91. E ftuar në studion e ‘Wake Up’ në ‘Top Channel’, ajo e ka zbuluar vetë një gjë të tillë, e pyetur nga moderatorja Oriela Nebiaj.

‘Nuk ka asgjë për t’u fshehur. Unë jam e ’72-shit, ndonëse kudo ma shkruajnë ’73-shi.’-rrëfeu Selimllari, duke zbuluar kështu se ajo është 48 vjeçe. Selimllari gjithashtu ka edhe 3 fëmijë: dy djem dhe një vajzë.Shikoni fotot e saj ne kete link ne vazhdim

Advertisement

By admin